Chorvatsko / 27. 6. – 4. 7. 2020 ~ Yachters Baby!

Chorvatsko – Week 27

27. 6. – 4. 7. 2020


Vyraž ve dvou a poznávej nové přátele nebo vem partu a pronajmi si celou jachtu.


Plavba v Chorvatsku je ideální pro všechny, kteří chtějí zažít pohodovou plavbu na jachtě plnou zážitků a u toho poznávat nové přátelé.

Jestli tě baví prozkoumávat stovky chorvatských ostrovů a zátok, jestli chceš zažívat dobrodružství při plachtění, opalovačku na palubě, řádění na nafukovačkách nebo si jen tak střihnout track na vrcholek ostrova či si půjčit skůtry a projet celý ostrov křížem krážem, tak je plavba určena přímo pro tebe.

Prostě volnost, kterou jinde jen tak na dovolené nezískáš.

Cena: 15 900 Kč

V ceně není zahrnuta doprava, jídlo a kotevní poplatky, kolik to stojí dohromady?


ITINERÁŘ PLAVBY

Itinerář se může lišit v závislosti na povětrnostních podmínkách, ale taky na preferencích posádky – tedy vás.

Day 0 – Pátek: Příjezd & Seznamovačka - Trogir

Je fajn dorazit o den dřív, odpočinout si po cestě a poznat se při večeři v taverně s ostatními námořníky.

Day 1 – Sobota: Nalodění a první noc na moři

Nalodění probíhá mezi 13:00 - 17:00, součástí je také bezpečnostní školení a plánování přesné trasy plavby. Z přístavu vyplouváme mezi 17:00-18:00 ve flotile více jachet. Prvním cílem je zátoka, pártoška a první noc mimo přístav.

Day 2 – Neděle: Probuzení a první plachtění

Tenhle feeling zažiješ poprvé jenom jednou, hladina jako zrcadlo a skok do moře přímo z postele při přijemném ranním sluníčku. Po snídani z fresh středomořských dobrot vyplouváme směr Dugi Otok a Kornati a poprvé vytahujeme plachty. Po cestě zastavujeme v zátokách a blbneme ve vodě.

Day 3 – Pondělí: Murterské moře a Dugi Otok

Murterské moře je jako stvořené pro vodní aktivity a především je známé jako domov mnoha skupin delfínů - tak snad budeme mít štěstí! Těšit se můžeš na osamocené ostrůvky a průzračné zátoky - a v jedné takové určitě přespíme.

Day 4 – Úterý: Veli rat a zátoka Pantera

Na samém severním cípu ostrova Dugi Otok najdeš nádherný maják, který vítá připlouvající lodě z Itálie - stojí za to si na něj vylézt! Kousek od něj se nachází napůl potopený vrak velké lodi, který se přímo nabízí k prozkoumávání se šnorchlem.

Day 5 – Středa: Sali

Italský nádech v Chorvatsku - městečko sali umí oslnit svými barevnými domečky, klidnou ostrovní atmosférou a taky skvělou gastronomií – místní taverny patří k tomu nejlepšímu co umí středomořské konoby nabídnout.

Day 6 – Čtvrtek: Kornati a Telaščica

Neobydlené kopcovité ostrovy bez flory působí jako měsíční krajina, hned za rohem najdeme v národním parku Telaščica 80m vysoký a několik mil dlouhý útes, ke kterému si můžeme připlout buď zeshora nebo zespoda. :-)

Day 7 – Pátek: Návrat do Trogiru

Cestou zpět do Trogiru opět vyhlížíme delfíny a zátoku, kde si dáme koupací párty. V podvečer natankujeme a vyrazíme zpět do Mariny, kde si dáme sprchu a rozlučkový večírek.

Day 8 – Sobota: Check-out


TYPICKÝ DEN

Mrkni, jak na jachtě probíhá den. Každá plavba je originální a může se lišit.

Probuzení

Začni den skokem do osvěžujícího moře, zajeď si na člunu na břeh zaběhat nebo si v taverně dopřej ranní kávu. A když to bylo včera náročné? ... tak spi a bdi klidně do oběda!

Na plachty!

Po snídani s kapitánem vytáhni plachty, chop se kormidla a veď loď k dalšímu cíli. A nebo jen odpočívej, dej si drink a užívej si plavbu, šum moře a tu nekonečnou svobodu.

Vodní radovánky

Vyskoč a blbni! Průzračná zátoka poblíž nebo koupačka v širém moři? Máš na výběr, obojí je pecka! A nezapomeň vytáhnout nafukovačku...

Objevování

Každý den probuzení na jiném místě, každý den nové zážitky. Prozkoumej okolní městečka, zátoky, přírodu nebo taky památky. A nezapomeň vyzkoušet místní taverny plné středomořských chutí. Mňam!

Párty

Kvalitní playlist je základ úspěchu, zabudované repro na jachtě umí zakroutit tvými boky, do toho tvůj oblibený drink a super banda přátel. Tohle je skvělá kombinace pro spontánní plány nejen na večer. Představ si opuštěnou zátoku jen pro vás nebo přístavní městečko, které potkáte po cestě ke konci dne. Mejdan může začít!

Chill

Pohoda na palubě vládne celým dnem. Můžeš si užívat aktivní odpočinek a plachtit o sto šest nebo se prostě jen tak vyvalit na palubu a chytat bronz. Každý si najde svoji oblíbenou činnost a místo. Nebo co třeba pokec s ostatníma o plánech na další den s drinkem v ruce? A do toho užívačka západu slunce za doprovodu oblíbené hudby.

A znova!

Den plný rozmanitých zážitků a nekonečné svobody. Užívej si na jachtě naplno každý okamžik, tím se tvoje dovolená stává nezapomenutelnou!Jachty

Jachty, které pro vás vybíráme jsou čisté a moderní. Na našich plavbách je ve 4 kajutách ubytováno 8 hostů + 1 kapitán.

Na jachtě se nachází audiosystém se vstupem na 3,5 mm jack a taky autozásuvky, přes které je možné kdykoliv nabíjet telefony a jinou menší elektroniku (fén, ani žehličku na vlasy nezvládne).

Součástí vybavení každé jachty je taky Dinghy (motorový nafukovací člun), který je vám vždy plně k dispozici, když po zakotvení potřebujete zajet nakoupit nebo jen tak vyrazit na projížďku po okolí.

Při objednávce vám také nabízíme možnost přiobjednání subwingu (podvodního křídla), vodního skůtru, wakeboardu, paddleboardů a nebo wi-fi.


Doprava

Strava

Doprava není v ceně a každý klient si ji zajišťuje sám. Nicméně na vyžádání jsme schopni zajistit letenky či dopravu. Do Chorvatska se jezdí i létá, záleží, komu co vyhovuje. Zároveň doporučujeme přijet na místo nalodění den předem, ať je člověk odpočatý a ready.

Strava není v ceně. Na jachtě je velká, plně vybavená kuchyň a velká lednice. Jídlo a pití se nakupuje předem, na konkrétních surovinách a druhu tekutin se společně domlouvá posádka. Co si budeš chtít přivézt z Česka můžeš, jinak se dá vše nakoupit buď přímo v marině nebo supermarketu v okolí mariny. Pokud někdo nemá zájem si vařit, není problém kdykoli doplout na pevninu do restaurace.


parallax background
JSI PŘIPRAVEN/A NA PLAVBU?

Vyraž na dovolenou,
na kterou nezapomeneš.


NASÁVEJ ATMOSFÉRU NA INSTAGRAMU!

SLEDUJ NÁS

To see the Instagram feed you need to add your own API Token to the Instagram Options page of our plugin.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/199371/virtual/www/wp-content/plugins/feed-them-social/feeds/instagram/class-fts-instagram-feed.php on line 906
X
X