Chorvatsko ~ Yachters Baby!

CHORVATSKO BABY!

Loď
7 DNÍ NA JACHTĚ
Kalendář
ČERVENEC 2019
Mapa
MARINA SUKOŠAN
Koktejl
RELAX I DOBRODRUŽSTVÍ

Vyraž ve dvou a poznávej nové přátele nebo vem partu a pronajmi si celou jachtu.


Plavba v Chorvatsku je ideální pro všechny, kteří chtějí zažít pohodovou plavbu na jachtě plnou zážitků a u toho poznávat nové přátelé.

Jestli tě baví prozkoumávat stovky chorvatských ostrovů a zátok, jestli chceš zažívat dobrodružství při plachtění, opalovačku na palubě, řádění na nafukovačkách nebo si jen tak střihnout track na vrcholek ostrova či si půjčit skůtry a projet celý ostrov křížem krážem, tak je plavba určena přímo pro tebe.

Prostě volnost, kterou jinde jen tak na dovolené nezískáš.Odpočinek, dobrodružství a párty v jednom balíčku!

Tato plavba je ideální pro ... but I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the systemTYPICKÝ DEN

Mrkni, jak na jachtě probíhá den. Každá plavba je originální a může se lišit.

Probuzení

Začni den skokem do osvěžujícího moře, zajeď si na člunu na břeh zaběhat nebo si v taverně dopřej ranní kávu. A když to bylo včera náročné? ... tak spi a bdi klidně do oběda!

Na plachty!

Po snídani s kapitánem vytáhni plachty, chop se kormidla a veď loď k dalšímu cíli. A nebo jen odpočívej, dej si drink a užívej si plavbu, šum moře a tu nekonečnou svobodu.

Vodní radovánky

Vyskoč a blbni! Průzračná zátoka poblíž nebo koupačka v širém moři? Máš na výběr, obojí je pecka! A nezapomeň vytáhnout nafukovačku...

Objevování

Každý den probuzení na jiném místě, každý den nové zážitky. Prozkoumej okolní městečka, zátoky, přírodu nebo taky památky. A nezapomeň vyzkoušet místní taverny plné středomořských chutí. Mňam!

Párty

Kvalitní playlist je základ úspěchu, zabudované repro na jachtě umí zakroutit tvými boky, do toho tvůj oblibený drink a super banda přátel. Tohle je skvělá kombinace pro spontánní plány nejen na večer. Představ si opuštěnou zátoku jen pro vás nebo přístavní městečko, které potkáte po cestě ke konci dne. Mejdan může začít!

Chill

Pohoda na palubě vládne celým dnem. Můžeš si užívat aktivní odpočinek a plachtit o sto šest nebo se prostě jen tak vyvalit na palubu a chytat bronz. Každý si najde svoji oblíbenou činnost a místo. Nebo co třeba pokec s ostatníma o plánech na další den s drinkem v ruce? A do toho užívačka západu slunce za doprovodu oblíbené hudby.

A znova!

Den plný rozmanitých zážitků a nekonečné svobody. Užívej si na jachtě naplno každý okamžik, tím se tvoje dovolená stává nezapomenutelnou!


parallax background
JSI PŘIPRAVEN/A NA PLAVBU?

Vyraž na dovolenou,
na kterou nezapomeneš.


NASÁVEJ ATMOSFÉRU NA INSTAGRAMU!

SLEDUJ NÁS

To see the Instagram feed you need to add your own API Token to the Instagram Options page of our plugin.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/199371/virtual/www/wp-content/plugins/feed-them-social/feeds/instagram/class-fts-instagram-feed.php on line 906
X
X