Santorini / 02. 10. – 09. 10. 2021 ~ Yachters Baby!

Řecko – Santorini Week

2. 10. – 9. 10. 2021


Zažij Santorini na katamaránu!


S námi léto ještě nekončí, pojeď s námi nasát slunce na plavbu na Santorini.

Vyplouváme z ostrova Paros, po cestě navštívíme ostrovy Naxos, Ios a sladkou tečkou bude Santorini s překrásnými výhledy, západy slunce a typickou bílo-modrou architekturou ve městě Thera, které všichni známe z řeckých pohledů.

Dopravu doporučujeme letecky z Vídně na Mykonos přes Ryanair, letenky jsou nyní velmi výhodné.

02říjnaCelý den09Yachters Baby! / Katamarán Santorini(Celý den) ŘeckoCena:22 500 Kč :Rezervovat termín


Katamarán

Katamarány, které pro vás vybíráme jsou čisté a moderní. Na našich plavbách je ve 4 kajutách ubytováno 8 hostů + 1 kapitán.

Na katamaránz se nachází audiosystém se vstupem na 3,5 mm jack a taky autozásuvky, přes které je možné kdykoliv nabíjet telefony a jinou menší elektroniku (fén, ani žehličku na vlasy nezvládne).

Součástí vybavení je taky Dinghy (motorový nafukovací člun), který je vám vždy plně k dispozici, když po zakotvení potřebujete zajet nakoupit nebo jen tak vyrazit na projížďku po okolí.

Při objednávce vám také nabízíme možnost přiobjednání subwingu (podvodního křídla), vodního skůtru, wakeboardu, paddleboardů a nebo wi-fi.


Doprava

Strava

Doprava není v ceně a každý klient si ji zajišťuje sám. Nicméně na vyžádání jsme schopni zajistit letenky či dopravu. Do Řecka doporučujeme letět, letiště se nachází ve městě na ostrově Mykonos, do kterého létají pravidelné lety z Vídně (Ryan Air). Následně je zapotřebí trajektem přeplout na ostrov Paros (50 minut plavby). Nebojte, vše vám pomůžeme zařídit.

Strava není v ceně. Na katamaránu je velká, plně vybavená kuchyň a velká lednice. Jídlo a pití se nakupuje předem, na konkrétních surovinách a druhu tekutin se společně domlouvá a skládá posádka. Co si budeš chtít přivézt z Česka můžeš, jinak se dá vše nakoupit buď přímo v marině nebo supermarketu v okolí mariny. Pokud někdo nemá zájem si vařit, není problém kdykoli doplout na pevninu do místních tavern, které nabízí úžasnou plejádu místních pokrmů, které stojí za to ochutnávat.


JSI READY NA PLAVBU?

Vyraž na dovolenou,
na kterou nezapomeneš.


NASÁVEJ ATMOSFÉRU NA INSTAGRAMU!

SLEDUJ NÁS

To see the Instagram feed you need to add your own API Token to the Instagram Options page of our plugin.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/199371/virtual/www/wp-content/plugins/feed-them-social/feeds/instagram/class-fts-instagram-feed.php on line 906
X
X